Центр незалежних соціологічних досліджень

Соціальні дослідження

«Ніщо так не сприяє створенню майбутнього, як сміливі мрії» (Віктор Гюго)

Про що мріють запорізькі випускники 11 класів? Чого вони прагнуть? Чи бажють переїхати до іншої країни? Що є мотивом цього бажання? З результатами дослідження Ви можете ознайомитися у презентації звіту.

Про що мріють запорізькі школярі? лютий-березень 2016

У рамках XVII Міжрегіональної спеціалізованої виставки «Абітурієнт – 2016», учням старших класів було запропоновано прийняти участь у соціологічному опитуванні. На що ж витрачають свої кишенькові гроші школярі та про що вони мріють?

Кишенькові гроші запорізьких школярів: скільки та для чого, листопад 2015

Чи змінилось самопочуття населення м. Запоріжжя за останні п’ять років? Який рівень соціальної напруги? Чого найбільше побоюються запоріжці? З результатами дослідження Ви можете ознайомитися у презентації звіту.

Самопочуття населення м. Запоріжжя: соціально-економічний аспект, липень 2015

Дослідження спрямоване на вивчення життєвих орієнтацій та специфіки сприйняття сімейних відносин молоддю Запоріжжя. Як молодь уявляє собі сімейне життя, якою бачать щасливу родину та якими вона уявляє образ жінки/чоловіка?

Результати впровадження курсу Сімейні цінності у пілотних закладах освіти м. Запоріжжя, травень 2015

Дослідження орієнтоване на виявлення проблем в реалізації прав на освіту ВПО. Які показники реалізації прав на освіту ВПО у віці до 16 років? Які в них виникають проблеми при реалізації прав на освіту та які механізми вирішення цих проблем?

Результати соціологічного дослідження реалізації прав на освіту ВПО, лютий 2015

Оцінка історичного минулого країни є першоосновою національної ідентифікації. Як мешканці Запоріжжя оцінюють своє історичне минуле? Чи, дійсно, існує два образи «українця»? Та що є основою об’єднання/роз’єднання західних та східних регіонів?

Образ "іншого українця" по дві сторони Дніпра, грудень 2014

Кожна людина має власну думку щодо історичних подій та їх оцінки. А що, на думку запоріжців, можна назвати «глобальним конфліктом»? Як вони вплинули на Україну? Та які загрози наразі існують для нашої країни?

Оцінки та ставлення запорожців до глобальних кофліктів ХХ століття, жовтень-листопад 2013

У світі простежується тенденція до популяризації велокористування. А як ставляться до користування велосипедом у повсякденному житті запоріжці? Що стає на заваді зростанню рівня його популярності серед мешканців нашого міста?

Розвиток велоінфраструктури м. Запоріжжя, листопад 2013

1991 рік став визначальним в історії багатьох країн. З чим, в першу чергу, асоціюється цей рік у запоріжців? Що стало першоосновою розпаду СРСР та як мешканці Запоріжжя ставляться до цього? Чи закінчилась «холодна війна» на думку запоріжців?

1991 рік очима запоріжців: оцінки та ставлення, вересень-жовтень 2011